• Dominika Hejčová ve Vendryni
  • Matouš Vitásek ve Vendryni
  • Jakub Mihoč ve Vendryni

Turnaje 2017

Turnaj mladších žáků a žaček kategorie "C"

Dne 1 - 3.4.2017 se v areálu Vitality slezsko konal poslední ze série zimních turnajů, celostátní turnaj mladších žáků a mladších žákyň. Při fantastické účasti 63 hráčů se odehrála spousta kvalitních utkání. V kategorii žáků se do finále probojoval 1 nasazený hráč Michal Babulík, který se však musel sklonit před celý turnaj perfektně hrajícím Adamem Stejskalem. Ten finálový duel ovládl poměrem 6:3 a 7:5. V pavouku se představilo hned několik našich hráčů a nejlépe z nich si vedl David Sikora, který se probojoval do čtvrtfinále dvouhry a se svým klubovým parťákem Ondrou Lýskem dokonce až do finále čtyřhry!! V kategorii dívek potvrdila roli první nasazené naše hráčka Markéta Motyková, která v semifinále narazila na klubovou kolegyni Elišku Mlčochovou a tento duel vyhrála 6:0 a 6:1 a ve finále porazila Ninu Surovčíkovou 7:5 a 6:2. Čtyřhru dívek pak ovládla dvojice Surovčíková - Navrátilová. Vítězům gratulujeme a už se těšíme na další turnaje v nadcházející letní sezóně.

Team Vitality Slezsko


Turnaj mladších žáků a mladších žaček březen 2017

Turnaj můžů a žen kategorie "B"

Ve dnech 17.3.-20.3.2017 se uskutečnil v areálu Vitality Slezsko ve Vendryni turnaj  Severomoravského tenisového svazu za účasti 30 mužů a 26 žen. Finálové utkání mužů trvalo pouze hodinu, protože zraněním indisponovavý Daniel Vala prohrál hladce s Dominikem Bartoňem 6:2, 6:0. Ve finále žen si teprve šestnáctiletá Anna Sisková po velkém boji poradila se zkušenou Gabrielou Horáčkovou 6:4, 7:6. Finále čtyřhry mužů ovládl pár Holiš, Bartoň po vítězství 7:6, 6:3 nad párem Rabas, Kracík. Čtyřhru žen zvládl lépe pár Pánová, Porubská nad sestrami Adélou a Sárou Vančurovými, kdy za stavu 1:1 na sety rozhodl tie break.

Celý turnaj proběhl ve velmi pohodovém duchu a za to dík nejen hráčům, ale i pořadatelům turnaje.

Za tým Vitality Slezsko Jiří Pytela

 Turnaj mužů a žen

Oblastní přebor starších žáků

Ve dnech 28-30.1.2017 se uskutečnil v areálu Vitality Slezsko oblastní přebor starších žáků. Velmi dobrou účast 44 hráčů doplnila i jejich kvalita, což potvrzuje i kategorie turnaje, která byla po součtu 8 nejlepších hráčů stanovena na "9". V horní polovině pavouku se nekonalo žádné větší překvapení a tak papíroví favorité 1. nasazený Matouš Otypka (SK LAMA) a 3. nasazený Martin Machala (TK Milo Olomouc) měli sehrát boj o postup do finále, avšak onemocnění Otypky pustilo do finále bez boje Martina Machalu. Ve druhé polovině pavouku překvapili výše nasazené hráče Přemysl Dokoupil (TK Havířov) a Patrik Homola (TC Ostrava Nová Ves) a utkali se tak společně o postup do finále. Také jejich duel ovlivnil zdravotní stav a tak za stavu 5:7 a 0:1 Dokoupil vzdal Homolovi. K finálovému utkání tak nastoupili Machala a Homola, kde prvně jmenovaný zvládl velmi hezké utkání o trochu lépe a vyhrál ho poměrem 6:3 a 6:2 a stal se tak halovým oblastním přeborníkem. V kategorii čtyřher finálový duel taktéž ovlivnilo onemocnění jednoho z hráčů, a tak dvojice Otypka-Neuwirt musela přenechat vítězství páru Machala-Častulík. Všem moc gratulujeme a vítězům přejeme hodně štěstí na halovém mistrovství ČR.

Team Vitality slezsko

Oblastní přebor starších žáků

Turnaj dorostenek kategorie "C"

21.1.2017- 23.1.2017 se v našem areálu konal celostátní turnaj dorostenek kategorie "C" . Papírové předpoklady se potvrdily a ve finále dvouhry se utkaly první a druhá nasazená hráčka. Z tohoto duelu vyšla vítězně domácí Dominika Hejčová, která přehrála ve finálovém duelu Vendulu Fížovou 6:1 a 6:3. V pavouku dvouhry se také objevily další domácí hráčky, Agáta Bazgierová, Simona Chyláková a Janka Kuriaková, přičemž všem se podařilo postoupit do druhého kola, kde však nestačily na své soupeřky. Do finále čtyřhry se probojovala domácí dvojice Hejčová-Kuriaková, avšak ve finále podlehly dvojici Fížová-Svozilová, které vyhrály tento duel poměrem 6:4 a 6:0. Gratulujeme vítězům.

Team Vitality Slezsko

Turnaj dorostenek ve Vitality Slezsko

Oblastní přebory mladších žáků

Ve dnech 7.1.-9.1.2017 se uskutečnil v areálu Vitality Slezsko Oblastní přebor v kategorii mladších žáků  Severomoravského tenisového svazu.

Za rekordní účasti 64 hráčů se na šesti kurtech v areálu ve Vendryni rozhodovalo o postupu na Mistrovství České republiky. Do semifinále se tak probojovali čtyři nejvýše nasazení hráči.

První nasazený Vojtěch Petr zde porazil Dominika Kubatka 6:2,6:1 a druhý nasazený Daniel Vašenka prohrál ve třech setech s Filipem Vaculou 6:7,6:4 a 1:6. Finálové utkání pak trvalo krátce, protože pro bolest v noze Filip Vacula po prohrané sadě zápas vzdal.

Ve finále čtyřhry se pak utkali výše jmenovaní a vítězství si odnesla dvojice Petr, Vašenka po vítězství nad párem Vacula, Kubatko.

Za zmínku stojí i kategorie turnaje, která se zastavila na čísle 11.

Celý turnaj proběhl bez sebemenších problémů a za to dík nejen hráčům, ale i pořadatelům turnaje.

Za Vitality Slezsko Jiří Pytela.

Oblastní přebor mladších žáku ve Vitality Slezsko
 


Kalendář akcí

zobrazit další akce

Aktuálně

Otevření služeb (30.04.2021)

AKTUÁLNĚ OTEVŘENO


Informace pro klubové hráče SK VITALITY (oddíl BADMINTON) (29.04.2021)

SPOUŠTÍME VENKOVNÍ KONDIČNÍ PŘÍPRAVU PRO DĚTI SK VITALITY


zobrazit další aktuality

Doporučujeme

Virtuální prohlídka našich areálů

Penzion Ovečka

 Banner bowling


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: