• Dominika Hejčová ve Vendryni
  • Matouš Vitásek ve Vendryni
  • Jakub Mihoč ve Vendryni

Turnaje 2016

Zlatý kanár pro Dominiku Hejčovou (prosinec 2016)

A jestě jedna skvělá zpráva v tomto roce. Jako ocenění za dřinu a výsledky v turnajích dostala naše hráčka Dominika Hejčová ocenění v anketě Zlatý Kanár jako Kanáří naděje. Moc gratulujeme a máme z toho obrovskou radost. Team Vitality slezsko

Zlatý kanár pro Dominiku Hejčovou

Úspěch našich hráčů - víkendový hattrick

Senzace, 3 tituly během jednoho víkendu!! Další kapitolu do nové tenisové sezony napsalo hned několik našich hráčů. Na okresním přeboru dorostenců Jakub Mihoč nenašel přemožitele a celý turnaj ovládl po výhrách nad klubovým kolegou Dominikem Szturcem, ve druhém kole pak nad 5 nasazeným Poljakem, ve čtvrtfinále nad 3 nasazeným Matýskem a v semifinále po neskutečně otočeném zápase s 2 nasazeným Holišem. Finálový duel proti Mikulákovi ovládl poměrem 6:4 a 6:4. Stejně famózně si pak na našem domácím turnaji starších žáků počínali Vítek Raška a Natalia Turczuk a turnaje každý ve své kategorii vyhráli. Oba pak finálové duely otáčeli po prohraném prvním setu, kde prokázali velkou bojovnost. Ve čtyřhrách se pak do semifinále podíval Vítek Raška a v kategorii dívek Zuzka a Eliška Mlčochovy a také Jowanka Kolowrotkiewicz. O stupínek výš, čili do finále, se pak probojovala Markéta Motyková. Obrovské gratulace!!! Přejeme, ať se našim hráčům stejně dobře vede i po Vánocích. Team Vitality slezsko

Víkendový hattrick našich hráčů 

Turnaj kategorie C starší žáci (10. - 11. 9. 2016)

O víkendu se konal v našem areálu předposlední turnaj letní sezony. Tentokrát se jednalo o turnaj kategorie "C" starších žáků. Z našich hráčů se v turnaji prezentovali Jakub Kotajny , Filip Zbončák , kterým se nepodařilo projít prvním kolem. Do druhého kola se podíval Lukáš Lýsek, ketrý po velmi hezkém utkáni porazil o rok staršího soupeře 7:6 a 6:2. Naopak do semifinále dvouher se podívali hned 2 domácí hráči. Dominik Wojnar nestačil na na Filipa Káňu 3:6 a 1:6 a Vítek Raška po obrovském boji pustil do finále pozdějšího vítěze turnaje Šimona Spirku 6:4, 3:6, 0:1(7). Ve čtyřhře se hrálo domácí semifinále kde proti sobě nastoupily páry Wojnar,Kotajny-Raška,Spirka 3:6, 1:6, avšak ve finále se musel pár Raška,Spirka sklonit před dvojicí Krahulec, Káňa a podlehli poměrem 4:6, 3:6. Všem účastníkům turnaje děkujeme , vítězům gratulujeme a těšíme se na další turnaje u nás.

FOTOGALERIE

Celostátní turnaj dorostenců kategorie C (2. 4. 9. 2016)

O víkendu se v našem areálu uskutečnil celostátní turnaj dorostenců kategorie "C". Ve startovním poli se celkově objevilo 21 hráčů. Ve finále dvouhry proti sobě nastoupili Šlachta - Matýsek , kde prvně jmenovaný zvládl lépe koncovku zápasu a dokráčel si tak pro titul ve dvouhře 5:7 , 6:3 . 1:0 (8 ). Ve čtyřhře pak slavila titul napůl domácí dvojice Mihoč / Šlachta , kteří si ve finále porazili dvojici Bugel , Urban poměrem 6:3 a 6:2. Další domácí dvojice Jadamus, Szturc dostala stopku v semifinále kde nestačili na dvojici Bugel / Urban. Velmi sympatickým dojmem se prezentoval domácí Adam Jadamus, který ve čtvrtfinále dvouhry prohrál s favorizovaným Matýskem z match pointu, po velmi vyrovnaném třetím setu. Přejeme tím ať pověstná štěstěna příště stojí na jeho straně. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další turnaje u nás.

Fotogalerii naleznete ZDE.

Turnaj starších žáků kategorie C (25. 8. 2016)

Tento týden se blýskl velmi dobrým výsledkem Vítek Raška, který na turnaji starších žáku kategorie C dokráčel ve dvouhře až do finále, ve kterém nestačil na Davida Zeithamla 3:6 a 2:6. Po cestě do finále porazil Ichnovského 7:6,6:0 , pak Sochora 7:5 a 6:2 a v semifinále druhého nasazeného Holoubka 7:6 , 6:4. Společně se spoluhráčem Davidem Zeithamlem vyhráli turnaj čtyřhry. Gratulujeme a přejeme Vítkovi, aby se mu na tento výsledek podařilo co nejdřív navázat.

Pardubická juniorka (11. 8. 2016)

Tento týden se v Pardubicích konalo mistrovství České republiky dorostu Pardubická juniorka. Zásluhou Dominiky Hejčové jsme na tomto nejprestižnějším turnaji v České republice v kategorii juniorů měli své zastoupení. Vstup do turnaje se Domči velmi povedl a v prvním kole si poradila s Veronikou Hlaváčovou (47. hráčka českého žebříčku) a poměrem 6:4 a 6:2 postoupila do druhého kola, kde na ni čekala 14. nasazená Petra Kučerová (ČŽ - 27). Tento zápas vyhrála poměrem 6:2 a 6:4. V osmifinále pak Domča nestačila na 4. nasazenou Lucii Procházkovou
(ČŽ - 11) a poměrem 4:6 a 2:6 se z turnajem musela rozloučit. Ve čtyřhře se spoluhráčkou Lucii Zúglerovou nestačily ve druhém kole na pár Bužková - Laboutková a po setech 5:7, 6:3 a 2:10 pro ně turnaj čtyřher skončil. Přejeme mnoho štěstí v dalších turnajích.

FOTOGALERIE

Mezinárodní turnaj TEJT 3 U16 (12. 7. 2016)

V minulém týdnu se podařilo Kubovi Mihočovi projít na mezinárodním turnaji TEJT 3 U16" Pepas Cup ve Slovenské Lupči úspěšně kvalifikací, a poté se v hlavní soutěži probojovat mezi nejlepších 16 hráčů, kde nestačil na pozdějšího vítěze turnaje Tobiase Puerera ( Rakousko ). Tímto výsledkem se zapsal na mezinárodní žebříček hráčů do 16-ti let. Gratulujeme a přejeme, aby se na tento výsledek v blízké době podařilo navázat. 

Oblastní přebory dorostenců a dorostenek

Minulý víkend se konaly oblastní přebory dorostenců a dorostenek. V kategorii dorostenců nás reprezentovali Dominik Szturc a Adam Jadamus, kteří však po třísetových bitvách prohráli v prvním kole. Do druhého kola se podíval Jakub Mihoč kde však nestačil na favorizovaného Pavelku a podlehl 3:6 a 6:7. Stejný hráč pak vyřadil v osmifinále Matouše Vitáska poměrem 6:3 2:6 a 6:7. Matoušovi se pak se spoluhráčem Filipem Mališem podařilo dokráčet do semifinále čtyřhry. V kategorii dorostenek se podařilo projít do druhého kola Barboře Zajoncové kde nestačila na 6 nasazenou hráčku turnaje Barboru Koláčkovou a po vyrovnaném utkání nakonec prohrála 3:6 a 4:6. Nejlepším výkonem se tak prezentovala Dominika Hejčová , která ze ztrátou pouhých 17 gamů celý turnaj ovládla a kvalifikovala se tak na letním mistrovství české republiky Pardubickou juniorku. Všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na dalších turnajích.


Kalendář akcí

zobrazit další akce

Aktuálně

Otevření služeb (30.04.2021)

AKTUÁLNĚ OTEVŘENO


Informace pro klubové hráče SK VITALITY (oddíl BADMINTON) (29.04.2021)

SPOUŠTÍME VENKOVNÍ KONDIČNÍ PŘÍPRAVU PRO DĚTI SK VITALITY


zobrazit další aktuality

Doporučujeme

Virtuální prohlídka našich areálů

Penzion Ovečka

 Banner bowling


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: