• Sportovní tábory ve Vendryni
  • Sportovní tábory ve Vendryni

Sportovní tábory

Prázdniny se nezadržitelně blíží – naše nabídka příměstských táborů je opět tady. Pro děti je připraven program v časovém rozmezí od 8.30 do 16.30 hodin - jak na jízdárně v Bystřici, tak ve Vendryni.

V nové podobě Vašim dětem nabídneme tolik oblíbené tábory na bystřické jízdárně - o letošních prázdninách mohou vaše ratolesti prožít „Zrození draka“  na náměty knihy Eragon. S malými přestávkami budou děti u koní během celého táborového dne. Jedinou podmínkou pro absolvování je věková hranice 8 let.

V nabídce samozřejmě naleznete naši stálici - sportovně-tenisový tábor, jehož základem je dvoufázový tenisový trénink pod vedením našich zkušených trenérů – Jiřího Pytely, Romana Sikory a Mgr. Barbary Kubienové. V našem táborovém portfoliu je také sportovně-badmintonový tábor pod taktovkou p. Petra Szewieczka. Děti se dále vyřádí i při jízdě na segwayi, výuce badmintonu,na minigolfu, bowlingu, při stolních hrách, na bazéně, ale i na koni.  Nabídka je skutečně pestrá. Často se nás ptáte na věkovou hranici - podstatné je, že Vaše dítě již odpoledne nespí - absolvovaly ho už i děti pětileté, ovšem zvyklé na velmi aktivní denní režim.

Ti rodiče, kteří by rádi, aby děti  během prázdnin měly kontakt s cizími jazyky - naleznou v nabídce dnes již tradiční sportovní tábor s výukou angličtiny - děti kromě všech sportovních možností, které naše areály nabízejí, budou absolvovat nejméně 2 hodiny aktivní anglické konverzace zábavnou formou denně. Tento pobyt povede zkušený kantor a lektor Mgr. Vladimír Šnajdr.

Pro děti budou v průběhu celého tábora připravovány velmi chutné a zdravé pokrmy, díky kterým načerpají dostatek sil na letní aktivity. Pitný režim je samozřejmostí.

Pevně věříme, že Vás i Vaše děti naše nabídka zaujme - garantujeme Vám kvalitu, stejně jako každý rok.

Těšíme se na Vás všechny - snad  i díky nám budou prázdniny Vašich dětí krásné, veselé, radostné - prostě takové, jaké mají být.Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo WilsonLogo AGELLogo SynerLogo M Steel Projects Logo M Steel Projects

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: