• Kondiční soustředění SK Vitality Slezsko
  • Kondiční soustředění SK Vitality Slezsko

Kondiční soustředění duben 2016

Ve dnech 15. – 17. 4. 2016 proběhlo v klubu SK Vitality Slezsko kondiční soustředění závodních tenistů. Zájem o soustředění byl velký a pod trenérským vedením Romana Sikory a Jiřího Pytely ml. se ho zúčastnilo i 22 tenistů. Program začínal v pátek v 9:00 hodin na hřišti v Nýdku, kde byli tenisté rozděleni na starší a mladší družstvo. Starší skupina začala výběhy do kopce a mladší skupina zůstala běhat na hřišti. Před přesunem na ubytování na Ovečku si všichni společně zahráli fotbal. Odpolední program zahrnoval túru na horu Čantoryji. Po návratu měla mladší skupina do večeře volno a starší skupina běžela na hřiště do Nýdku a zahrála si opět fotbal. Na večer byl připraven video rozbor úderové techniky každého z hráčů.

Sobotní den začal pro všechny v 7:30 hodin ranní rozcvičkou. Po snídani chvíle odpočinku a vyrazilo se na kola. Starší skupina se vydala cestou přes malý Ostrý, kolem vápenných pecí až do areálu Vitality Slezsko a zpět přes Třinec do Nýdku (zhruba 35km). Mladší skupina cestu do areálu měla totožnou, s rozdílem návratu přes Bystřici (zhruba 20km). Odpolední program měla ve své režii fyzioterapeutka Zuzana Sajdoková. Po večeři všichni společně odpočívali ve společenské místnosti u televize a společenských her.

Neděle a poslední den kondičního soustředění začal opět rozcvičkou. Po snídani se všichni společně běžecky přesunuli na hřiště, kde starší skupina podstoupila kruhový trénink a mladší skupina hrála fotbal. Oběd, zabalit a do sedel, jelikož následoval cyklistický přesun na bazén do Bystřice, kde následovalo kondiční plavání.

Všichni zúčastnění makali podle svých možností a my se těšíme na další soustředění, které nás čeká na podzim.

Tým trenérů SK Vitality Slezsko

 

 


Kalendář akcí

zobrazit další akce

Aktuálně

Otevření služeb (30.04.2021)

AKTUÁLNĚ OTEVŘENO


Informace pro klubové hráče SK VITALITY (oddíl BADMINTON) (29.04.2021)

SPOUŠTÍME VENKOVNÍ KONDIČNÍ PŘÍPRAVU PRO DĚTI SK VITALITY


zobrazit další aktuality

Doporučujeme

Virtuální prohlídka našich areálů

Penzion Ovečka

 Banner bowling


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: