• Tenisové kempy SK Vitality Slezsko
  • Tenisové kempy SK Vitality Slezsko

Kondiční soustředění 2015

Podzimní kondiční soustředění závodních hráčů na Ovečce

Víkend 18. – 20. 9. 2015 se nesl v duchu posezónního tenisového soustředění v Penzionu Ovečka. Soustředění probíhalo pod vedením zkušených trenérů Jiřího Pytely, Jiřího Pytely mladšího a Romana Sikory.

Celé tři dny byly nabité sportovními zážitky. Hned v pátek po příjezdu na Ovečku byly děti rozděleny do dvou skupin. První podnikla turistický výšlap na Ostrý, druhá prozkoumala na kolech okolní cyklostezky.  Odpoledne se obě skupinky vyměnily, aby nikdo o nic nepřišel.

V sobotu ráno se mladí tenisté vydali do Bystřice na Jízdárnu Vitality, kde si dopoledne užili na koňském hřbetě. Následovaly kondiční cviky a sportovní hry.

Po večeři proběhlo slavnostní zhodnocení celé sezóny s odměnami pro nejlepší hráče, kterého se účastnila také ředitelka klubu Irena Moderová.

Nejlepším hráčem oddílu byla zvolena  Dominika Hejčová, cenu trenérů získal Matouš VItásek a hráčem s nejlepším přístupem byl poté zvolen Jakub Kotajný.

Po setmění na všechny čekalo překvapení – noční stezka odvahy. Účastníci zkoušku zvládli bez větších obtíží a zdravě unavení padli do svých ovečkovských postelí.

V neděli po snídani všichni hráli různé sportovní hry a celé soustředění bylo zakončeno v Bystřici na bazéně. 

Fotografie z akce naleznete zde 

Na třinecké kabelové televizi o nás dokonce natočili reportáž. Pokud chcece, můžete se také podívat (od 5:26)Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: