• Jakub Mihoč ve Vendryni

Hodnocení sezóny 2017/2018

Zhodnocení tenisové sezóny 2017/2018

• Soutěže družstev :

• Nejmladší tenisté kategorie Baby tenis hráli v soutěži Memoriál Z.Kocmana-Oblastní soutěž 1.tř. sk. A, kde se ve velmi nabité kategorii  umístili na 2. místě ( 2 body nás dělily od postupu do nejvyšší soutěže ) . Tým ve složení  Cieślarova , Mandelík M. , Mrakvia , Cieślar, Gabzdyl měl původně sbírat zápasové zkušenosti ale jak se později ukázalo můžeme s těmito hráči do budoucna počítat.

• Další kategorií jsou mladší žáci. Náš team  nastupoval v Oblastní soutěži 1.tř. sk. B. Bylo velkým překvapením že tento mladý team se až do posledního zápasu rval o postup do vyšší soutěže, nakonec se však umístil na krásné byť nepostupové 2-hé pozici ale jelikož první Orlová o tuto soutěž pro příští rok neprojevila zájem postupovou pozici nám uvolnila. Příští rok tedy budeme hrát Oblatní přebor !!
    • V kategorii starších žáků jsme hráli Oblastní přebor 1. Třídy. Tady jsme nastupovali s ambicí postupu, ale v klíčovém utkání i díky velké marodce v našem teamu, jsme podlehli Ostravě 3:6 a nakonec skončili druzí. Z této skupiny postupoval pouze jeden team takže pro příští sezonu jdeme do této soutěže opět s jasným cílem postoupit.
    • Družstvo dorostu hrající Ligu JUNIOR TOUR i přes velkou absenci klíčových hráčů odehrálo fantastickou sezonu. I přes jednu prohru ( proti Valašskému Meziříčí ) jsme ovládli tuto skupinu a skončili o skóre na prvním místě. To znamená EXTRALIGU juniorů pro příští sezonu.
    • Družstvo dospělých složené převážně z našich juniorů doplněných o trenéry si v Oblastí soutěži počínalo skvěle. Vyhráli suverénně svojí skupinu a tak se příští rok těšíme na Oblastní přebor a budem se pokoušet o postup do severomoravské divize.
  • Výsledky jednotlivců :
    • Adam Jadamus - dorost turnaje C - 3x 3 místo dvouhra, 3x 1 místo čtyřhra

• Dominika Hejčová - účastnice zimních a letních MČR v kategorii dorostu i dospělých díky postavení na českém žebříčku. 1x vítězka turnaje dospělých kategorie B, 2 místo v oblastním přeboru dorostenek, 1x první místo "A" dospělých

• Kateřina Mandelíková – připravuje se u nás , . Aktuálně 296. Hráčka mezinárodního juniorského žebříčku ITF , 1x vítězka ( Žilina) , 2. Místo ( Poznaň ) , 5x vítězka čtyřhry ( Žilina , Poznaň , Skopje , Budapest , Veska )

• Lukáš Mandelík – 1x druhé místo , 2x třetí místo dvoura , 1x druhé místo čtyřhra , 2x třetí místo čtyřhra

• Lukáš Lýsek – 3x třetí místo dvouhra , 1x druhé místo čtyřhra

• Zuzka Mlčochová – 1x 1. Místo dvouhra , 1x 1 místo a 1x 3 místo čtyřhra

• Markéta Motyková – 1x 2 místo , 2x 3 místo dvouhra, 1x 2 místo čtyřhra

Z nejmladších hráčů se představili v kategorii mladších žáků :
    • Adéla Motyková – 1x druhé místo , 2x třetí místo dvouhra , 1x vítěz , 4x třetí místo čtyřhra ( CŽ  285 )

• Veronika Klar – 2x třetí místo dvouhra , 2x druhé místo čtyřhra ,4x třetí místo čtyřhra ( CŽ 324 )

• Petr Kubiena a Michal Zyla – společně ve čtyřhře 1x 2.místo , 1x 3. místo

Baby tenis : několik medailí z turnajů dovezli :

Michal Mandelík a Barbara Cieślarová

Ostatní hráči sbírají zkušenosti a první body v turnajích a postupně doplňujeme naši základnu hráči mladších ročníků ( 2011 , 2012 a 2013 ).

Již tradiční letní tenisový kemp jsme letos uspořádali ve Zlíně. Velmi intenzivní týden jsme využili rovněž hráče zlínského klubu k tréninkovým zápasům.