• Tenisové turnaje ve Vendryni
  • Tenisové turnaje ve Vendryni

ČR vs. PL vs. SK

Turnaj 2.3.2018

2.3. 2018 proběhl další mezinárodní, amatérský , tenisový turnaj mezi Českem, Polskem a Slovenskem. Tentokrát organizace se uchopilo Slovensko. Po přátelském přivítaní všech účastníků a po rozlosování pětičlenných národních družstev se začalo hrát dle stejného a odzkoušeného modelu. Každá dvojice odehrála 3 zápasy proti párům z jedné země a tři proti druhé. V tomto ročníku se nejvíce vedlo týmu z Česka, a z jistotou vyhrálo v poměrů  získaných setů  25:5. Druhé bylo Polsko, v poměrů setů 11:19 a třetí Slovensko v poměru 9:21.  Nejlepším párem bez ztráty setů byl pár bratrů Saganových a také pár Zowada-Gajdzica. Další utkání proběhne tentokrát na území  Polska.

Výsledky zápasů zde

 

Čtvrté utkání Česká republika vs. Slovensko vs. Polsko

V sobotu 19.11.2016  se v sportovním areálu v  polských Mazańcowicích konal další, v pořadí už čtvrtý amatérský tenisový turnaj mezi pětičlennými družstvy z Polska, Slovenska a České republiky.
Po milém a velice vřelém přivítání tradičním chlebem a solí byly rozlosovány pozice jednotlivých dvojic podle předem stanoveného herního klíče. Následně začaly vzájemné zápasy, kdy každý pár odehrál tři sety proti polskému výběru a tři proti slovenskému. Ti, co právě nehráli, vedli družné rozhovory v klubovně umístěné nad tenisovými kurty, z které bylo krásně vidět na celý průběh tenisového klání.  Tentokrát  byl polský výběr připraven skutečně na výbornou.  Za český tým se již tradičně nejlépe vedlo páru bratrů Saganových, kteří celkem uhráli pět vítězství. Ostatním českým párům se ani z daleka takto nevedlo, a po celkem 45 odehraných setech si vítězství zaslouženě odnáší družstvo pořádající země, tedy Polska. Druhé místo obhájil tým Slovenska a třetí skončil tým Česka. Bodové výsledky - Polsko 20, Slovensko 13, Česká republika 12. Nejlepší pár (p. Ligus – p. Sas Jaworski)  byl z Polska se všemi vyhranými sety, tedy šesti.
Gratulujeme vítězům a těšíme se na další turnaj, tentokrát pořádaný tenisty ze Slovenska.

 

Amaterský tenisový turnaj Česká republika vs. Polsko vs. Slovensko

23. dubna 2016 náš areál pořádal v rámci přeshraniční spolupráce v pořadí již 3. amatérský turnaj ve čtyřhrách.  Tentokrát výzvu přijali kromě hráčů z polských Mazańcowic i  soupeři ze Slovenska. Po velice vřelém přivítání všech 15 párů začalo hrát ve třech skupinách, podle předem stanoveného herního klíče. Bylo nutno odehrát celkem 45 setů. Každá dvojice 6 setů, tři proti jednomu a tři proti druhému státu. Hrálo se na jeden vítězný set.  Úvodní sety byly velice vyrovnané a zdaleka nic nenasvědčovalo tomu, který tým bude tím vítězným. V polovině turnaje začalo být patrné, že hráči z Vendryně mají více vítězných setů a vítězství se začalo naklánět na českou stranu. Taktéž se stalo a po dvou prohraných turnajích amatérští tenisté z Vendryně vyhráli nad Slováky a Poláky poměrem 22:12:11. Druhé místo obsadili nejtěsnější výhrou Slováci. Těšíme se na další turnaj - tentokrát na podzim 2016 v polských Mazańcowicích.   

Tabulka výsledků turnaje_001

Tabulka výsledků turnaje_002

Tabulka výsledků turnaje_003

 

Amatérský tenisový turnaj Česká republika vs. Polsko

Naše společnost zahájila přeshraniční spolupráci s tenisovým areálem Racketlon v Mazańcowicích u Bielska - Biale ( PL).Tato spolupráce vyustíla prvním  vyzyvacím turnaje ve čtyřhrách, který se konal 25.4.2015 v našem areálu. Proti sobě stanulo 5 párů z ČR a 5 z Polska. Systém hry byl nastaven tak, že každy pár hrál proti každému páru z druhé země. Hra byla na jeden set. Výsledek tohoto velmi povedeného turnaje skončil v poměru setů 11:14 pro hosty z Polska.  Jako nejlepší  pár ( se všemi vyhranými sety) byl vyhlášen pár bratrů Sagan Jan - Sagan Vladimír. Odveta se bude konat na podzim 2015 v Polsku. V dalších letech se tento turnaj rozroste o další soupeře a to ze Slovenska. 

Tabulka výsledků turnaje

 

Odvetný zápas Mazańcowice ( PL) vs. Vendryně ( ČR)

Dne 28.11. 2015 se v polských Mazańcowicích v rámci projektu o přeshraniční spolupráci konal odvetný zápas v tenisových cřyřhrách mezi místními a našimi tenisovými amatéry. Utkání probíhalo dle stejných regulí jako předchozí klání, tedy pět párů proti pěti systémem každý pár proti každému. Pro odvetu jsme tým celkově posílili, i přes to jsme bohužel prohráli a to poměrem 16:9 na sety, což je ještě větší propad jako při prvním utkání. To ovšem nic nemění, na vynikající atmosveře, která panovala během celého dne.  Další utkání je napánováno na 23.4.2016 v našem areálu, tentoktát výzvu přijal i tým ze Slovenska. 

Tabulka výsledků turnaje


Kalendář akcí

zobrazit další akce

Aktuálně

Otevření služeb (30.04.2021)

AKTUÁLNĚ OTEVŘENO


Informace pro klubové hráče SK VITALITY (oddíl BADMINTON) (29.04.2021)

SPOUŠTÍME VENKOVNÍ KONDIČNÍ PŘÍPRAVU PRO DĚTI SK VITALITY


zobrazit další aktuality

Doporučujeme

Virtuální prohlídka našich areálů

Penzion Ovečka

 Banner bowling


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: