• Tenisový areál ve Vendryni

9. aktivita - 11. a 15. 11. 2014

záhlaví projekt

11. 11. 2014 Tenisový turnaj

V partnerském klubu KS. SET Mazańcowice byl rozehrán tenisový turnaj v kategorii děvčat do 12 let. Zúčastnily se ho hráčky SK Vitality Slezsko, KS. SET Mazańcowice a dalších polských klubů. Děvčata, která se umístila na 1. až 3. místě, obdržela poháry a diplomy. Vítězkou turnaje se stala hráčka SK Vitality Slezsko Barbora Zajoncová.

15. 11. 2014 Badmintonový turnaj

Badmintonový turnaj byl rozehrán rovněž v partnerském klubu KS. SET Mazańcowice, a to ve 2 kategoriích – pokročilí a začátečníci.  Zúčastnili se ho hráči pořádajícího polského klubu a partnerského SK Vitality Slezsko. Hráči, kteří se umístili na 1. až 3. místě, dostali poháry a diplomy.