• Závodní tenis Vendryně

TOP výsledky

Přes krátkou, teprve šestiletou historii tenisového klubu se můžeme pochlubit řadou cenných výsledků, kterých jsme za tak krátkou dobu existence dosáhli:

• 6 medailí našich hráčů z mistrovství republiky (Hančarová, Kos, Konečný, Žambochová, Kotlárová, Hejčová, Malatínská)
  • start hráčů Vitality Slezsko za reprezentaci ČR (Žambochová, Kos, Kotlárová)
  • 3 úspěšné týmy v nejvyšší oblastní soutěži ( v roce 2011 regionální soutěž oba týmy vyhrály)
  • fungující tréninkové středisko mládeže (střediskem prošli přední hráči Poljak, Hejlová, Kilnarová, Kotlárová, Hovorka, Kos)
  • uspořádání sedmi tenisových kempů v zahraničí ( 3 x Tunisko, 2 x Chorvatsko, 1 x Egypt, 1 x Turecko)
  • pořádání letních a zimních přípravných tenisových a kondičních kempů

V letošním roce (2015) je nejúspěšnější hráčkou čtrnáctiletá Dominika Hejčová, která se v kategorii dospělých umístila na 3. místě na oblastním přeboru žen a v kategorii dorostu má 3 tituly, jedno 2. místo ve dvouhře a jeden titul, jedno 2.místo a tři 3. místa ve čtyřhře.

Na mistrovství České republiky starších žákyň se umístily hráčky našeho TSM Pokorná a Malatinská na 2. místě ve čtyřhře.

Bývalý hráč našeho TSM, Dalibor Svrčina získal titul ve čtyřhře na letošním mistrovství ČR starších žáků a další bývalá hráčka našeho TSM Viktorie Wojciková se stala vicemistriní ČR ve dvouhře starších žaček.