• Závodní tenis Vendryně
  • Závodní tenis Vendryně

Školička

 

Co dětem nabízíme?

Pro děti ve věku od 5 let tenisovou přípravu v našem klubu. Trénujeme se začínajícími dětmi v tenisové školičce dle domluvy jednou nebo dvakrát týdně. První, nultá lekce je zdarma, dítě si vyzkouší s kvalifikovaným trenérem zábavnou formou tréninkovou jednotku. Na úvodní lekce můžeme začínajícím dětem zapůjčit odpovídající tenisovou raketu. Poté dětem s výběrem rakety poradíme a v našem sportovním obchodě jim nabídneme raketu vhodnou. Je-li dítě šikovné a soutěživé, časem přechází z tenisové školičky do závodního tenisu. Ti úplně nejlepší pak nacházejí uplatnění v tréninkovém středisku mládeže při klubu Vitality Slezsko.

Tréninková jednotka trvá 55 minut, skládá se z rozcvičení, tenisového tréninku a kondiční přípravy.

Tréninky probíhají v letních měsících na venkovních antukových dvorcích, v zimě pak v naší nádherné čtyřkurtové pevné hale.

Aby děti nezahálely o školních prázdninách, pořádáme pro ně jak letní, tak i zimní tenisové tábory. V pestrém a kvalitním zázemí klubu mají děti možnost si v průběhu táborů vyzkoušet řadu doplňkových sportů a aktivit (badmintonstolní tenisbowlingminigolfjízdu na koni). 

 

 PŘIHLÁŠKA NA TENISOVOU ŠKOLIČKU


 Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo WilsonLogo AGEL

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: