• Dominika Hejčová ve Vendryni
  • Matouš Vitásek ve Vendryni
  • Jakub Mihoč ve Vendryni

Soutěže družstev 2016

Soutěže družstev máme za sebou a my Vám nabízíme kompletní shrnutí, jak si naši hráči a hráčky počínali v klubových utkáních.
Začneme nejmladší skupinou, kterou klub SK Vitality Slezsko nabízí, a tím jsou děti skupiny BABYTENIS. V této kategorii se většina hráčů poprvé setkává se závodním tenisem a vším, co tento sport obnáší a sbírají zkušenosti do dalších let. Naši malí tenisté se umístili na 6. místě a doufáme, že příští rok to bude ještě výš. Složení týmu: 1. CIEŚLAR Krzysztof, 2. SIKOROVÁ Sára, 3. KLAR Veronika, 4. MINSK Matyáš, 5. SNIEGON Jan, 6. KUBIENA Petr.
Výsledky babytenis
Další kategorií jsou MLADŠÍ ŽÁCI. Zde jsme v klubu dokázali poskládat rovnou dva týmy. První – neoficiální kategorie ve složení: 1.BURY Natálie, 2.BOJKOVÁ Zuzana, 3.FÍZEK Jakub, 4.PYSZKO Natalia, 5.LÝSEK Ondřej, 6.CIESLAR Matteo Danilo, 7.POHLUDKA Šimon a 8. CIESLAR Tomasz se dokázala umístit na krásném 2.místě a my jim i touto cestou gratulujeme a těší nás, že všichni patří mezi domácí hráče klubu.
Druhá – oficiální kategorie ve složení: 1. LYSEK Lukáš, 2. SIKORA David, 3. ZBONČÁK Filip,
4. SZARZEC Adam, 5. BUBIK Jan, 6. FÍZEK Jakub, 7. BERGLER Olivia Maria, 8. MLČOCHOVÁ Eliška a 9. MLČOCHOVÁ Zuzana se umístili na 7.místě.
Tabulky mladší žáci
V kategorii STARŠÍ ŽÁCI se našim tenistům velice dařilo a dokázali obsadit 1.místo. Složení:
1. BOJKO Pavel, 2. KOTAJNY Jakub, 3. LÝSEK Lukáš, 4. SZARZEC Adam, 5. DANÍŠKOVÁ Tereza, 6. BRANNÁ Sabina a 7. KUČOVÁ Zuzana.
Tabulka Starší žáci
Kategorie DOROST  byla kategorií sloučenou s klubem TC Třinec a společnými silami bojovali v nejvyšší možné skupině. Bohužel tato skupina byla velice silná a skončili na posledním 8. místě. I přesto doufáme, že hráči nasbírali potřebné zkušenosti do dalších let a k nadcházejícím turnajům. Složení: 1. VITÁSEK Matouš, 2. FARGAČ Tomáš, 3. CAO Xuan Hoang, 4. BUJOK Jan, 5. MIHOČ Jakub,
6. KUCHAŘOVÁ Michaela, 7. VLACHOPULOSOVÁ Nelly.
Tabulka dorost
Novou kategorií klubu je kategorie DOSPĚLÍ. Tým byl tvořen z trenérů klubu a byl doplněn o mladší hráče, aby nasbírali potřebné zkušenosti a vybojovali krásné 3. místo. Složení: 1.SIKORA Roman, 2. CAO Xuan Hoang, 3. SZTURC Dominik, 4. JADAMUS Adam, 5. PYTELA Jiří ml., 6. HEČKOVÁ Markéta, 7. NOVOTNÁ Terezie.
Výsledky dospělí
Za zmínku určitě stojí úspěch našich hráčů RAŠKY Vítka a ZAJONCOVÉ Barbary, kteří hostovali v klubu SK LAMA A a společně s dalšími hráči vybojovali v nejvyšší skupině 1. místo.
Všem hráčům děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme k úspěchům. Velký dík také patří všem kapitánům družstev a jejich zástupcům.